Simt o stare de neliniste?

Anxietate si stres Atac de panica

Postata de Ionut 36 ani cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Ma puteti ajuta am o stare de neliniste de agitatie sa zic nu stiu exact sa va descriu de cateva zile si apare in mare parte seara cand ma pun in pat! Sunt si putin stresat ca sunt plecat in strainatate familia este acasa in romania stresat cu lucrul. Cateodata ma trezesc si din somn si abia pot sa adorm din nou. Ma mai gandesc sa nu mi se intample ceva rau si atunci simt iar starea de neliniste de agitatie. Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/masuri-imediate-in-cazul-unui-atac-de-panica_16180