(Remus)?

Anxietate si stres Atac de panica

Postata de Utilizator11577090858 cu 4 ani in urma.

Asi dori sa stiu de ce problema am .Sunt stresat si ma gandesc numai la ce se poate intampla ,ma gandesc numai la rau ,dupaia a.m o stare de voma ,Deseori mi se intapla sa fiu fericit dupaia devin supartat gandinduma numai la rau ..Ce poate fii oare .Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Stresul-si-sindromul-de-oboseala-cronica/afectiuni-care-se-agraveaza-pe-fond-de-stres_16121