Nu inteleg ce am?Va rog ajutor?

Anxietate si stres

Postata de Tiberiu cu un an in urma.

Aproximativ acum 1 luna am fumat marijuana si atunci am ajuns la urgente cu puks 180 si tensiune mare si mi au dat ceva de linistire in fine toate bune 1 luna de zile dupa eveniment cand intr o zi am avut un atac de panica in magazin de am crezut ca mor de atunci si problemele mele am inceput sa am insomnii aud un tiuit in urechi incontinuu urinari dese si lungi parca urinez mai mult decat beau apa plus scaune moi cateodata chiar apoase plus ca acum nu pot face nici efort imi bate inima de zici ca imi iese din piept acum mentionez ca am facut o gramada de analize si nimic am fost si pe la glanda si pe la neuro acum sunt la infectioase sa tratez scaunele moi si urmeaza la un psihiatru va rog mult cu un sfat ceva ca nu stiu ce sa mai fac mentionez ca eu ma si stresez din orice

Raspunsuri (2)

danb

acum un an

nu este de la iarba 100%. Doar daca ti-a fost pusa alta mizerie in tigara. Oricum, n-ar trebui sa te tina efectul atata. Fa-ti investigatii pe cardio, un ecocord, un ekg, eventual si un test holter si vezi un psihiatru pt niste diazepam. Si nu fuma de la dubiosi

Tiberiu

acum un an

Am facut 5 ekg pana acum si toate normale si analize sange si pe la glanda tiroida si toate bune chestia ca acum sunt internat la boli infectioase la fel si aici toate bune chestia e ca imi tiuie urechile incontinu si nu pot dormi mai deloc si la efort imi bate inima tare chiar si cand urc scarile plus atacurile de panica maine si am si lesinat odata maine ma internez la psihiatrie