DDureri de cap zilnic si sangerari nazale?

Anxietate si stres

Postata de Utilizator11548374986 cu 5 ani in urma.

Buna seara , ma numesc Emanula am 25 de ani ,de ceva timp ma doare capul, o durere ingrozitoare zilnic, ba dupa cap, ba tamplele, ba in crestitu capului, ba fruntea durerea este zilnic si deja insuportabila acum de 2 zile a inceput o data cu durerea de cap si sangerari nazale
Este ceva grav, trebuie neaparat sa merg la medic? Sau ce trebuie sa fac? Multumesc

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/epistaxisul-sangerarea-nazala_484
//sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/tipurile-de-cefalee_7146

Utilizator11548374986

acum 5 ani

Buna ziua vroiam sa stiu daca este ceva grav ,din pacate sunt plecata in Anglia aici e mai greu de mers la medic mai ales ca nu vorbesc limba engleza foarte bine ,Dar o sa incerc sa ajung ,multumesc