Ce pot face?

Anxietate si stres

Postata de Nicolae Cosmin cu 6 ani in urma.

Buna ziua .De mai multe luni sunt obsedata de felul in care arat la corp ,nu mai suport ,tot timpul stau si ma uit in oglinda au fost zile in care m am uitat si mai mult de o ora in continuu,cand ma duc la liceu intarzii mereu tocmai din cauza asta ,nu mai suport simt ca intr o zi o sa cedez de tot ,am incercat sa nu ma mai gandesc la asta dar nu pot.De schimbat ce vreau eu sa schimb nu pot ca doar nu e vorba de kg ,daca mi ar zice cineva sa ma accept asa cum sunt nu pot si m as simti si mai prost ,la liceu mi ar place sa stau cu geaca sa ma simt mai bine dar nu pot ,mai ales .Ma gandesc aproape toata ziua la asta ma termina de tot gandurile astea .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Psihologie-si-psihoterapie/de-ce-este-bine-sa-mergi-la-psiholog_16092