Ce credeti .ca ar putea fi?

Anxietate si stres

Postata de Utilizator11546720206 cu 5 ani in urma.

De la un timp am probleme cu balonarea,iar uneori azi sunt constipata iar Maine "deranjata",scaun cu sange nu am avut,si am dureri de burta in partea stanga jos, saptamana viitoare voi merge la un gastroenterelog.

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/tulburarile-gastrointestinale-sau-problemele-de-digestie_9768