Buna ziua de ceva timp ma simt foarte stresată și am o durere in suflet oare exista ceva medicamente naturiste pentru așa ceva sau ce ii de făcut ?

Anxietate si stres

Postata de MembruMobileApp340490 cu 6 ani in urma.

.....

Raspunsuri (1)

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 6 ani

Pentru tratarea problemelor emoționale, dar și comportamentale, una dintre terapiile recomandate sunt psihoterapiile.
Contactați un psiholog clinician pentru o evaluare a stării dumneavoastră.
În urma acestei evaluări, cu siguranță veți primi recomandări de tratament.
Dacă aveți întrebări, vă stau la dispoziție.

Cu stimă,