Arsuri in zona capului?

Anxietate si stres

Postata de Utilizator11608461585 cu 3 ani in urma.

Sufar de anxietate.Am tratament foarte bun si incredere in doctorul care ma trateaza,dar nu stiu de ce in 4 luni nu am scapat de furnicaturile din cap,uneori ma incalzesc la cap alteori imi tremura.Am analizele bune,cardeologie buna,ct bun si nu pot sa inteleg ca nu pot pati nimic,tot timpul imi spune ceva,,poate o sa mori,,

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietatea-si-fobiile/top-20-moduri-de-a-rezolva-tulburarile-de-anxietate-si-stresul_10303