Durere încheietura mâna in sarcina. Ce as putea sa iau?

Anticoagularea in timpul sarcinii Oase si articulatii Sarcina

Postata de Utilizator11570204301 cu 4 ani in urma.

Buna ziua,
Sunt însărcinată in 30 de săptămâni si de 2 săptămâni ma doare destul de tare încheietura mâinii drepți si s-a si umflat puțin. Simt ca si cum m- ar durea vena mai mult sau nu stiu ce sa spun... am cam intrat in panica sa nu am ceva mai grav si nici nu stiu ce as putea sa iau deoarece observ ca durerea se amplifica. Ma puteți ajuta cu un sfat, va rog? Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.