Am durere la baza femurului când urc trepte?

Antecedente de tulburari musculo-scheletice

Postata de Birzache Maria cu un an in urma.

Când urc trepte am durere la încheietura piciorului drept (baza femurului) Menționez că am coloana vertebrala strâmbă

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-localizate-la-nivelul-piciorului_9082