Inflamatie la calcai ?

Angiocardiografie pediatrica

Postata de MembruMobileApp1510040521 cu 6 ani in urma.

Buna ! Va rog sa imi spuneti ce recomandati pentru inflamatie la calcai ? Radiaza durerea in talpa , doare foarte tare la calcat . Nu este pinten , nu este cioc . La film arata ca e inflamat osul . Recomandati fizioterapie ? Multumesc si astept raspunsul dvs !

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-de-calcai-cauze-si-tratament-nechirurgical_14946

MembruMobileApp1510040521

acum 6 ani

Am facut film , am pus tot felul de antiinflamatoare , am luat aflamil pastile , dar doare foarte rau in continuare .