Anevrism cerebral ?

Anevrism cerebral Abraziune corneana

Postata de Utilizator11545869620 cu 5 ani in urma.

Buna seara! Mama mea acum 22 de zile a avut o intervenitie pentru un anevrism cerbral iar in aceasta seara i.a curs sange din nas. Este ceva normal?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Accidentul-vascular-cerebral/anevrismul-cerebral_313