Vanatai din senin ?

Anemie

Postata de Utilizator11551451250 cu 5 ani in urma.

Am câteva vanatai din senin care vin și trec pe picioare,pe brate am avut si una pe piept. Mentionez că alte simptome nu prea am avut .Câteodată durere de cap sau mai obosesc când lucrez .

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/tratamentul-echimozelor_1735