PDW Marit ?

Anemie hemolitica autoimuna

Postata de membru342538 cu 6 ani in urma.

In urma unor analize de sange mi-au iesit urmatoarele rezultate: PLT 141,procent monocite 16,2, Proteina C reactiva 7,93, PDW 18,3!! intrebarea mea este daca exista un motiv de ingrijorare? Daca da ce ar trebui sa fac, doctora de familie ridica din umeri!! multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.

membru342538

acum 6 ani

am folosit serviciul cu plata dar nu am primit nici un raspuns!!! urmeaza sa mer si la medic pentru interpretare!!! o zi buna