Coronavirus?

Anemie de deficit nutritional nespecificata

Postata de Utilizator11573880809 cu 2 ani in urma.

Buna seara!! Am o fetita de 11 lumi fara o saptamana si pe data de 21 avea febra durere in gat si era foarte apatica nu trecea febra de la panadol am mers la urgente la Spitalul Petrolu Ploiesti si a fost testata pozitiv de coronavirus iar de 2 zile nu prea mananca nici laptele ce pot face in cazul acesta?? Este de la coronavirus sau sa fie si altceva??

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nutritia-copiilor/de-ce-copilul-refuza-sa-manancei_16961