Buna ziua am 18 ani și am Anemie de fier ce pot sa fac sa mi reviu?

Anemia asociata cu deficit de fier

Postata de Turica Ionela monica cu 2 ani in urma.

Bună ziua am 18 ani și 35 de kg am anemie ce fac sa mi revin ca nu mai iau nici în greutate va rog frumos poate ma ajutati

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/simptomele-anemiei-teste-de-diagnosticare-si-tratament_14742

Turica Ionela monica

acum 2 ani

Mulțumesc frumos