mă doare gatul rău

Amigdalita

Postata de Marinela vasile cu un an in urma.

Bună seara mă doare gatul rău simpt că am ceva in gat și nu-mi da voie să înghit pot respira doar că mă doare rău gatul și când vb și când înghit sau când stau așa tot simpt în truna ca am ceva in gat cu ureche cu tot mă doare ce pot fac

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Faringita-si-amigdalita/8-remedii-pentru-ameliorarea-durerii-in-gat_9913