Amigdalita cu cazeum si direte sub limba ?

Amigdalita

Postata de Anamaria cu 2 ani in urma.

Buna ziua va rog sa ma ajutatii de aprocsimativ 2 Luni am amigdalitele cu garuri in iele din care iese Ca niste bilute galbene urat mirositoare de aproape 2 saptamini am di obraji interiori unflati acum de doua zile ma doare si sub linba am Ca un cosulet si an venele sub linba albastre anchis va rog c'รจ pot face

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/candidoza-bucala-cauze-simptome-si-tratament_1355