vartej ameteala stare ciudata

Ametelile si vertijul

Postata de kito cu 11 ani in urma.

Cand bei si te pui pe partea stanga in pat simti ca te ia un fel de ameteala si ca se invarte patul cu tine.Desi nu beau am anumite zile cand ma pun in pat pe spate imi incid ochii si simt ca ca tot duc.. ca se invarte patul cu mine.. defapt simt ca ma duc cu spatele. undeva.. si mi se face rau.. Nu stiu ce se intampla si mi se pare ciudat... Nu vreau sa par un ciudat... A mai patit cineva asa ceva?

Raspunsuri (1)

sandra06

acum 11 ani

Ai facut ceva analize de sange?iti recomand sa faci analize la calciu,magneziu si glicemie..Fa analize si adreseaza-te medicului de familie sa iti dea un tratament.Sanatate!