va rog

Ametelile si vertijul

Postata de esterika cu 12 ani in urma.

va rog ajutati-ma sunt disperata...tot timpul fuge lume de sub picioare, nu pot sa stau mult in picioare, ca imi vine ametiala si parca am un gol la stomac, inima imi bate mai tare,si am o stare de rau in tot corpul. noapte nu prea pot sa dorm, urechile mi le simt aproape tot timpu infundate(ca o presiune). aceasta o am de 2 ani, miam facut analize sunt foarte bune doar atata ca mia gasit gastrita hp pozitiv Va rog ajutatima la ce doctor sa ma duc ?la cine sa apelez??va multumesc

Raspunsuri (1)

monica

acum 12 ani

aceste simptome le am avut si eu,sunt groaznice.am descoperit dupa trei ani in care am fost la nenumarati doctori ca sunt de la spondiloza.am facut acupunctura si acum ma simt mult mai bine.