tratament

Ametelile si vertijul

Postata de membru233641 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,va rog daca poate cineva sa ma ajute in problema pe care o am,am ametteli foarte puternice cu dureri de cap,dureri de urechi si ceafa.Am facut ct la cap si rezultatul este MODERATA ATEROMATOZA CEREBRALA,rog o indrumare ,un sfat,ce trebuie facut in situatia de fata Mentionez ca am facut control oftalmologic si orl,totul este bine.
Va rog daca e cineva care sa ma ajute sa imi dea un sfat.
Mulktumesc

Raspunsuri (1)

luminita

acum 9 ani

In primul rand,ti-as spune ca acel CT pe care l-ai facut trebuie interpretat de catre un specialist,mai exact medicul neurolog .In al doilea rand,te sfatuiesc sa nu ceri asa sfaturi,sunt unele probleme pe care numai medicul specialist le poate rezolva,in functie de semnele si simptomele pe care le prezinta un pacient,se cer investigatii suplimentare,cauze si efect.SANATATE!