tratament

Ametelile si vertijul

Postata de florentina326 cu 14 ani in urma.

dar ce imi recomandati sa fac pana ajung la un doctor sa fac toate aceste analize???
un tratament ceva,pentru a-mi ameliora starea.....va multumesc

Raspunsuri (3)

cosmin

acum 14 ani

ce tratament sa iau pe vertij??
am luat betaserc si xanax si tot ametesc
va multumesc

scarlat laura

acum 14 ani

si eu sufar de aceste ameteli si iau betaserc,singura solutie e sa ne obisnuim cu ideea asta am stat internata si in spitale din italia ei au spus ca e de la stres am facut si tratament cu antidepresive dar tot degeaba dar sa stii k am facut masaj la cool ptr cervicala si m-am simtit mai bine incearca si tu

maria

acum 10 ani

in urma unei biopsii endometriale mi-au gasit atipii exista vreun tratament