Timpan Perforat

Ametelile si vertijul Timpan perforat

Postata de razvan_91_sto cu 12 ani in urma.

Buna ziua , am si eu o problema am fost la medicul ORL sa imi fap***anvestigatie asupra unei otite din urechi la care mediul mi-a spus ca am timpanul perforat din cauza otitei si am de vreo 3,4 zile ameteli usoare sa fie din cauza timpanului perforat sau.....????

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Aceste ameţeli sunt generate cel mai probabil de existenţa otitei. Medicul ORL-ist ar putea să vă ofere mai multe informaţii despre această afecţiune ORL, simptomele şi tratamentul medicamentos