sunt prea scund

Ametelile si vertijul

Postata de alina620157422 cu 14 ani in urma.

Am 22 de anu,sunt baiat si sunt foarte mic la inaltime:(,am aprox 1 m si 60 de cm;mentionez faptul ca am probleme cu coloana (spondiloza),as vrea sa stiu daca mai pot face ceva pt a ma inalta???imi doresc foarte tare:((

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

Trebuie sa te dezamagesc, nu cred ca mai sunt sanse sa mai cresti. Daca pana la aceasta varsta nu ai crescut si ai probleme cu coloana nu ai ce face. Trebuie sa te resemnezi
Sanatate multa