Stari de lesin ?

Ametelile si vertijul

Postata de Utilizator21527440137 cu 5 ani in urma.

Salut. Am patit-o rau de tot, credeam ca mor eram foarte panicat si am venit sa va cer un sfat!
Eram racit si imi era infundat nasul... si dintr-o data incep sa-mi suflu nasu in servetel si aud cum mi se blocheaza ceva in ureche... era o sezatie foarte naspa am inceput sa ametesc rau de tot credeam ca lesin... inima o inceput sa bata foarte tare si rapid ma simteam foarte slabit, amortit.Mentionez ca am probleme cu tensiunea si cu tahicardie pe baza nervoasa i-au tratament Metropolol 25mg de vreo 2 ani, am 17 ani !
Oare e ceva grav ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-ritm-si-conducere/tulburari-de-ritm-cardiac-aritmii-cardiace_150