Stari de ameteala permanenta

Ametelile si vertijul

Postata de Mihaelaaa12 cu 10 ani in urma.

Buna ziua am 22 de ani,am si eu o problema de vreo 3 luni ma confrunt cu stari de ameteala care persista pana la cateva ore, in timpul lor ma ia stari de greata, voma insa nu pot sa vomit maini si picioare slabite parca as calca pe nori, tin sa precizez ca analizele de sange mi-au iesit bine, in afara de Heliycobacter care mi-a iesit 4,9 in sange, am urmat tratamentu cu antibiotice. Mi-am ffacut pana si un RMN la cap care a iesit bine, la orl mi sa spus ca nu am nimic ajutati-ma cu niste ideei ce ar putea sa fie. Multumesc

Raspunsuri (2)

flori

acum 8 ani

Buna,nu stiu daca ai rezolvat problema,dar cred ca de la helocobacter iti este rau,ai facut tratament dar nu trece cu una cu doua,stiu asta pt ca si Eu am,am facut tratament si tot rau ma simt,cu ameteli,un gol in stomac si dureri dimineata,daca ai rezolvat problema mi ar face placere sa imi raspunzi

flori

acum 8 ani

Buna,nu stiu daca ai rezolvat problema,dar cred ca de la helocobacter iti este rau,ai facut tratament dar nu trece cu una cu doua,stiu asta pt ca si Eu am,am facut tratament si tot rau ma simt,cu ameteli,un gol in stomac si dureri dimineata,daca ai rezolvat problema mi ar face placere sa imi raspunzi