Stare de rau

Ametelile si vertijul

Postata de alyyyy cu 10 ani in urma.

Buna ziua ! In urma unor analize am descoperit ca am o carenta de fier , de 5 luni urmez un tratament cu fier insa nici o schimbare . Starea de rau pe care am avut-o in urma cu jumatate de an este si acum , ameteli oboseala , simt o apasare in zona fruntii , miini si fata palide , miini amortite . O stare de rau generala . Intrebarea mea este ; De ce in urma tratamentului starea de rau nu se amelioreaza ? Va multumesc !!

Raspunsuri (2)

Giandu Manea

acum 10 ani

Poate concentratia fierului nu avea o valoare destul de mare, incat sa se asimileze rapid in organism. Iti recomand un concentrat de fier, din SUA, pe care il foloseste si mama mea de ceva timp

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Concentrat_de_fier-667.html

alyyyy

acum 10 ani

Multumesc frumos pentru raspuns ! Se pare ca starea de rau a fost de la tensiune , astazi am ajuns la urgente cu tensiunea 20 cu 10 , acum ma simt putin mai bine .