Stări de rau fara puteri fara vlaga .

Ametelile si vertijul

Postata de MembruMobileApp1495895825 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am o problema de trei luni sau patru am stări de rau ca si cum as avea o anemie câteodată imi revin ma lasa două trei saptamani dupa aceea mă ia iarasi cred ca sar putea sa am o lipsă de calcul ca e inexplicabilă starea pe care o am . Ma simt ca si cum as fi anemic nu am putere in picioare am fost la medic am făcut analize de sânge trombocitele mi-ai iesit bine glicemia buna in rest au iesit bine analizele . Nu stiu la ce medic sa ma mai duc . Vă rog dacă se poate sa ma ajutati sa imi spuneti unde ar trebui sa ma duc sau la ce medic ar trebui sa ma duc. Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/senzatia-de-ameteala-cauze_9117