sindromul vestibular periferic

Ametelile si vertijul

Postata de virgi6nia cu 14 ani in urma.

se vindeca, dispar ametelile, care este cel mai bun tratament
care este profilaxia bolii si cauzele ei
as dori sa stiu in ce masura afecteaza viata personala
multumesc

Raspunsuri (2)

tutu.ionel

acum 14 ani

am tulburari de ekilibru ametili senzatii de lesin am facut toate invastigatiile rec de medic rmn cerebral ct dar toate miau esit normale care e cauza ma puteti ajuta

mario_ssro

acum 14 ani

eu am de un an sindromul meniere si va pot spune ca nu exista tratament dar exista sperante daca vreti sa discutam mai mult pe aceasta tema va astept me mess mario_ssro