sanatate

Ametelile si vertijul

Postata de andreea ramona108240 cu 14 ani in urma.

in cazul in care ma simt foarte obosita,am greturi ameteli si nu ma simt in stare sa fac nimic poate fi vorba de o problema grava de sanatate?

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 14 ani

Acestea pot fi si simptomele unei sarcini, nu este neaparat o problema grava dar trebuie sa afli cauza

CRISTINA

acum 13 ani

Si eu am astfel de stari,insa eu am probleme cu fierea.....am stari de greata mai mereu:(