sa fie sinozita?

Ametelile si vertijul

Postata de ancusor cu 12 ani in urma.

oare am sinozita?am dureri in frunte si ma simt ametita.durerea urca si dupa cap,si am si nasuk infundat desi nu sunt racita.dak puteti sa ma ajutati k un sfat

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
ar trebui sa mergeti la un consult la medicul de familie. fara sa va vada un medic, sa fiti consultata, sa vi se ia niste analize, nu se poate pune un diagnostic clar, ci doar o presupunere, si nu intotdeauna tratand o presupunere ajungeti la vindecare.
de principiu daca aveti nasul infundat, ameteli, cefalee, sunteti ''''racita''''. nu toate racelile se manifesta la fel. si intradevar puteti avea si sinuzita dar un diagnostic clar v-ar putea da medicul de familie in urma unui simplu consult, sau un medic de boli infectioase...

va urez o seara buna