REZULTATE TRATAMENT

Ametelile si vertijul

Postata de ROBERT1278685 cu 12 ani in urma.

Cam in cat timp ar trebui sa se intrevada rezultate notabile in cazul unui tratament cu Cerebrolysin (5ml, intramuscular, o fiola pe zi, 10 zile pe luna, 3 luni consecutiv) si Cavinton (5 mg, 3 x 1tableta/zi) pentru o afectiune dificila, constand in "tulburari circulatorii cerebrale". Va multumesc anticipat pentru un raspuns, pe care-l astept cu nerabdare.

Raspunsuri (2)

serban

acum 10 ani

buna ziua va rog sa imi spuneti vreau sa caut cel mai bun medicament pentru ca nu mai tin minte nimica vreau sa incep tratamentul cu cerebrolizin spuneti ce reactie are va rog frumos astept raspunsul va rog pe adresa de mail [email protected]
va multumesc anticipat

ROBERT1278685

acum 10 ani

Buna ziua, din pacate natura afectiunii mele era incompatibila cu folosirea acestui medicament...in consecinta, nu va pot spune ce doriti dvs., trebuie obligatoriu ca medicul sa vi-l prescrie, mai consultati prospectul si forumurile de pe net in acest sens...ma refer la persoane carora li s-a prescris acest medicament in conformitate cu afectiuni cel putin similare cu a dvs. MULTA SANATATE!