RECIDIVA ULCER?

Ametelile si vertijul Recidiva ulcer gastric

Postata de MIHAELAAV cu 12 ani in urma.

AM DURERI ACUTEDE STOMAC ASOCIATE CU STARI DE VOMA,AMETEALA,DURERE DE OVARE,INCONTINENTA URINARA,SUNT FOARTE ANEMICA, LIPSA POFTEI DE MANCARE,LIPSA SOMNULUI .,URMEZ TRATAMENT CU PEPTO BISMOL,
CONTROLOC ,METHYCOBAL.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Acest tratament bănuiesc că v-a fost recomandat de un medic. Aţi fost diagnosticat cu ulcer gastric? sau cu infecţie cu Helicobacter pylori?

Radu Popescu

acum 10 ani

Unde ati gasit pepto bismol