presiune in gat

Ametelile si vertijul

Postata de adiflavia cu 11 ani in urma.

buna ziua. de aprope sapte luni am o durere insuportabila si simt o presiune foarte mare la nivelul gatului care radiaza in ceafa si in cap , parca mi se infunda tot capul. de asemenea am ameteli foarte puternice. as dori daca se poate sa ma sfatuiti unde sa mai apelez ce specialisti sa mai consult deoarece am facut mai multe analize, respectiv: hemoleucograma, tsh , rmn cerebral, consult orl ,consult psihiatric, neurologic si fara nici un rezultat in sensull ca nu as avea nici un fel de problema de sanatate si de fapt starea mea se agreaveaza.

Raspunsuri (3)

fusun

acum 11 ani

Cautati un medic BUN endocrinolog, si eu ma confrunt cu vertijuri si respiratie deficitara....Este posibil sa va poata ajuta si un homeopat.Treaba e sa-l gasiti pe acela care este mai intai OM si dupa aceea medic. Bafta si multa sanatate!

ogc

acum un an

Oare ai reusit sa afli care era problema? Am aceleasi problema de 6 luni deja si nu stiu ce sa mai fac..

Andreea Simona

acum 7 luni

Bună seara! Ați aflat care era problema?? Și eu am 3 săptămâni de când mă ia că o presiune de la gat, urechi până în cap... parca as rămâne blocată...