Pentru ameteală?

Ametelile si vertijul

Postata de Nicolae cu un an in urma.

Sunt Nicolae am 61 ani,de câteva zile am amețeli așa de mari de nu pot să merg singur când stau în pat culcat nu amețesc doar când mă scol și încerc sa umblu parcă nu am stabilitate ,și văd lucrurile dublu am mers mult cu clima pornită la mașină sa fie de la cervicală sau de la urechea internă,mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/ameteala-si-pierderi-de-echilibrui-tot-ce-trebuie-stiut-despre-vertij_17604