Nustiu ce as avea am și amețeli și furnicături ma tem ca as avea o boala grava cred ca sunt ipohondru? as vrea sa aflu ce se intampla cu mine?

Ametelile si vertijul

Postata de Utilizator11582834018 cu 4 ani in urma.

De vreo 3 luni am amețeli și ma concentram mai greu ma gândeam ce o sa se întâmple cu mine, îmi era frica sa ma gândesc ce se va întâmpla cu mine, amețeliele le aveam mai mult seara în pat când ma stresam ce o sa fie cu mine, și nu demult am început sa am și niște furnicături în cap, toate simptomele acestea ma speria tot timpul ca as avea o boala. Am vrut sa întreb ce e cu mine am anxietate cu ipohondrie??eu am multe simptome câre îmi demonstreaza anxietatea și ipohondria.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietatea-si-fobiile/top-20-moduri-de-a-rezolva-tulburarile-de-anxietate-si-stresul_10303