lesin

Ametelile si vertijul

Postata de elenamihaela cu 11 ani in urma.

buna ziua as vrea sa stiu si eu ce boala sau nu stiu ce este cand,incep si transpir ma doare in ceafa foarte rau dar nu mereu cand lesin ,nu mai aud nu mai vad nu mai pot vorbin iar cand imi revin am gura uscata nasul ma ustura si urechiile imi piuie....imi poate spune cineva ce este asta..multumesc

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Aceasta stare a dumneavoastra trebuie investigata printr-un control amanuntit la un medic de medicina interna ( printr-un set de analize, ecografie abdominala, etc) pentru a exclude o eventuala anemie, tulburari ale tensiunii arteriale, etc. Ulterior, puteti efectua un consult de neurologie.

elenamihaela

acum 11 ani

buna ziua,da stiu ca am anemie si spasmofilie la neurolog am fost de 2 ori mi sa spus ca aproape nu am nimik,ca este din cauza somnului stresului etc..in rest nimik am facut si ecografie ...nu mi sa gasit decat ca am 5 cistulete mici si mia dat augumentin atat multumesc mult poate mai reusiti sa faceti altceva in legatura cu asta

anonima

acum 11 ani

ai lesinat vreodata? daca da spune-ne in ce situatie(concret)!

elenamihaela

acum 11 ani

da am lesinat de mai multe ori ..de obicei cand merg cu autobuzu sau masina mica ..sau cand imi ia sange ..de multe ori imi dau seama cand mie rau si beau un pic de apa cu zahar ....multumesc

denisa

acum 10 ani

de cand ai problema asta

ramona denisa

acum 10 ani

pai daca ti se intampla asa sa iti faci un calciu