frisoane seara la culcare

Ametelile si vertijul

Postata de ralucaraluca279 cu 9 ani in urma.

Buna ziua, de aprox 2 saptamani am urmatoarele simptome : ameteli si frisoane seara la culcare, stare de lesin , simt ca am un nod in gat, ma ustura ochii, maini si picioare reci, presiune in urechi. Ce poate fi ?

Raspunsuri (1)

Marcy

acum 9 ani

Atacuri de panica , anxietate. Poti cauta pe net simptomele . Daca ai avut o perioada mai stresanta e posibil sa ai simptome de anxietate si atacuri de panica . Dar eu ti-as recomanda sa mergi la medic si sa faci un set de analize intai , hemoleucograma, calciu, magneziu anemie etc, stie el med de familie , control la glanda . Daca totul e ok atunci ai anxietate . Pt picioarele reci mai poate fi si o circulatie periferica p***a .