Eroare plata SMS

Ametelile si vertijul

Postata de mmuntean99 cu 11 ani in urma.

Am efectuat plata prin SMS acum 15 min (pentru inetrpretarea unor analize) si mi-a aparut o eroare, dupa ce am trimis codul de validare: IDS_Model_Purchase_Sms_Online_Invalid_Response

Am sunat la MobilPay care mi-au confirmat tranzactia si au spus ca la dvs apare achitat dar neconfirmat si sa iau legatura cu dvs.

Ce trebuie sa fac?

Marius Muntean

Raspunsuri (2)

mmuntean99

acum 11 ani

Aveti un numar de telefon de la un srviciu tehnic cu care pot rezolva problema?

Ciprian M

acum 11 ani

Plata dvs a fost confirmata si analizele au fost trimise catre medic.
Veti primi un raspuns in cel mai scurt timp.
Pentru alte probleme ne puteti contacta la adresa [email protected]

O zi buna!

Cu respect,
Ciprian M, Echipa Tehnica
Sfatul Medicului.ro