Dureri de cap dese si foarte persistente ?

Ametelile si vertijul Amebiaza

Postata de Utilizator11538087603 cu 5 ani in urma.

Buna.. Am 19 ani ..si de cateva luni ma confrunt cu niste dureri de cap foare mari si foarte dese uneori acestea sunt doar dimineata alteorI pe tot parcursul zileI, deasemenea mai apar si stari de greata, ametelii,tulburari de vedere, stari de oboseala. ...M-ati putea ajuta cu un sfat? Mentionez ca in urma cu mai multi ani am avut o lovitura mai severa la cap..

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/migrena-juvenila_3783