durere frunte

Ametelile si vertijul

Postata de membru220557 cu 9 ani in urma.

De ieri ma doare capul zona frunte care nu a cedat la adm. de parasinus.
Care e cauza si ce sa fac?
Pe langa durere frunte mai sunt prezente durere ochi, vedere neclara, ameteli, stari de greata.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Du-te la un control la internist si neurolog, chiar daca cedeaza aceste simptome.Pot sa cedeze pe moment si sa revina intr-un timp nesigur.

membru220557

acum 9 ani

ok
mersi