Dragomir romeo?

Ametelile si vertijul

Postata de Romeo cu 11 luni in urma.

Am o ameteala permanenta de 5 ani cu stare de lesin cu dezechilibru cu vedere în ceata fac injecții cu celebrolisin și degeaba ce ma sfatuiti

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Exista multe cauze posibile pentru ameteala persistenta si starea de lesin, inclusiv tulburari ale echilibrului, probleme neurologice, probleme ale sistemului cardiovascular, tulburari de vedere sau anxietate.

Pentru a obtine un diagnostic precis medicul dumneavoastra poate sa va indrume catre alte specialitati medicale relevante pentru investigatii suplimentare.

Daca doriti sa consultati si opinia unui alt medic neurolog, va recomandam sa va programati aici: https://www.clickmed.ro/medic/neurologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/senzatia-de-ameteala-cauze_9117
sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/7-afectiuni-pe-care-le-semnaleaza-ameteala_15906