de la ameteli la spasme? la 3 ani?

Ametelile si vertijul

Postata de diana_anaid cu 13 ani in urma.

fetita mea inainte sa adoarma (cu ochisorii inchisi) imi spune ca "simte ca vine ca un rau", nestiind sa explice cum. E posibil sa ameteasca?
Uneori face niste spasme cu manutele si clipeste in acelasi timp ce misca manutele. Unde trebiue sa merg cu ea?

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

La un medic neurolog. Poate fi o manifestare a epilepsiei.

diana_anaid

acum 13 ani

dar daca i s-a facut un CT si nu a iesit nimic? chisturi, .......
la RMN se poate sa iasa?

Iuli

acum 13 ani

Incearca RMN si obligatoriu o electroencefalograma.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

diana_anaid

acum 13 ani

maine avem programare la RMN
sper sa iasa totul bn, pt ca sunt disperata

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului