de ce oare ma simt asa

Ametelile si vertijul

Postata de alexxandra cu 13 ani in urma.

am ameteli si dureri de cap,ma simt balonata cam simt nevoia sa beau non stop apa...astea ar fi unele cauze(precizez ca durerile de cap le am de mica)..ce se intampla cu minte atunci?va rog sa imi raspundeti

Raspunsuri (1)

elena

acum 13 ani

Senzatia de sete permanenta, chiar si ametelile de care te plangi, sunt simptome ale diabetului. Mergi sa-ti faci glicemia. Glicemia se obt dimineata, prin analiza sangelui. Daca mergi sa-ti faci aceasta analiza, sa nu mananci nimic in ziua anterioara dupa ora 18.00. Sanatate.