De ce mi se face rău de fiecare data după ce mănânc ?

Ametelile si vertijul

Postata de Utilizator11525864558 cu 5 ani in urma.

De câteva zile, după ce mănânc am o stare de amețeală și moleseala. Mi se slăbesc puterile, de ex azi-dimineata nici telefonul nu îl puteam tine în mana pentru a răspunde la un mesaj. Mai mereu sunt obosita, am un tremur interior, și exterior (îmi tremura mâinile) și vad în ceata+dureri de cap. Ma poate ajuta cineva cu un sfat va rog?
Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/7-afectiuni-pe-care-le-semnaleaza-ameteala_15906