De ce am aceasta strare de 4 ani nu imi revin ?

Ametelile si vertijul

Postata de Utilizator11612992617 cu 3 ani in urma.

Am 25 de ani , in urma cu 3 ani si 9 luni mi.a aparut o ameteala am fost la dr mi.a dat niste pastile dupa m.am internat o saptamana fara efect nimic nu mi.a gasit nimic de ce as avea aceasta ameteala si tot umblu prin doctori de atunci , am facut RMN la cap , coloana cervicala , CT la cap , probe vestibulare , orl , oftalmologie , am luat mii de pastile aproape tot ce se poate ptr ameteli dar nimic nu ma linistit , invatati.ma unde sa ma mai duc nu mai pot sa rezist sunt asa de 4 ani continu fara oprire nici.o secunda am ameteli mari capu tulbure nu ma pot concentra sunt terminata nu mai pot sa rezist ajutati.ma va rog.

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/vertijul-simptome-cauze-si-tratament_14822

Utilizator11621962389

acum 2 ani

Buna, ai aflat ceva despre aceste stari? Ai gasit rezolvare?

Utilizator11621962389

acum 2 ani

Buna, ai aflat ceva despre aceste stari? Ai gasit rezolvare?