Cum pot scăpa de stările de amețeală și de durerea de picioare?

Ametelile si vertijul

Postata de Utilizator11531004767 cu 5 ani in urma.

Acum câteva zile aveam unele amețeli când stăteam în picioare acum abia pot sta in picioare că mă ia amețeală nu i-am spui nimănui asta ce ar însemna și am 11 ani.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/vertijul-simptome-cauze-si-tratament_14822