copil 10 ani

Ametelile si vertijul

Postata de 71nga cu 12 ani in urma.

fetita mea de 10 ani s-a trezit cu senzatie de voma...a si vomat....pana la ora 18.00 n-a putut manca nimic...bea numai apa...se plange de durere la stomac...cum se explica aceasta situatieZ??? care e remediul??? multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Pena

acum 12 ani

Cum stai de atata timp cu copilul fara sa mergi la doctor? Nimeni nu-ti poate da un remediu, fara consultarea pacientului. Du-te cu copilul la urgenta, la med de familie sau cheama acasa salvarea.

Carpe Diem

acum 12 ani

urgenta