Ce se intampla?

Ametelile si vertijul

Postata de Amnesia cu 13 ani in urma.

de ceva timp am niste ameteli,imi amorteste mana stanga,am senzatia ca mi se umfla ceafa,senzatie de greata dimineata dupa micul dejun,daca merg pe strada ma enerveaza aglomeratia,senzatie de lesin.am angina pectorala(i-au tratament de 3 ani).am fost la neurolog si mi-a spus ca am spondiloza cervicala,reumatism...am luat 10 zile Flamexin.dar tot degeaba.care ar fi cauza si ce specialist ar trebui sa consult?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Sunt atacuri de panica, pe fond sau nu de spondiloza cervicala. Ia niste Magne B6, trateaza spondiloza si daca nu merge, consulta si un psiholog.