Ce se intampla?

Ametelile si vertijul

Postata de DavidAlex cu 13 ani in urma.

Odata la 30 sec am senzatia ca cad de la inaltime.
E o senzatie tare, chiar vreau mai des, ma simt bine. Am foarte multa energie, imi vine sa sar , sa fug sa nu stiu :))

Nu am facut nimic, nu am baut, nu am fumat :O Ce se intampla?

Raspunsuri (5)

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Consultati un medic neurolog. Chiar daca acum e o senzatie placuta, poate deveni in timp o problema. Sanatate

DavidAlex

acum 13 ani

Da, multumesc. Ceva ce nu stiam? =D

Iuli

acum 13 ani

Da, nu stiai ca trebuie sa te adresezi un neurolog. Ca daca ai fi stiut, nu ai fi scris pe un forum. In loc sa zici multumesc ca ti-a raspuns o persoana competenta, raspunzi in bataie de joc. Probabil ca si mesajul initial tot in bataie de joc l-ai scris.

Adrienne

acum 13 ani

Sigur ca intrebarea este pusa in bataie de joc. Daca senzatia apare la 30 de secunde...........cand se mai simte normal ? Plus ca-i si place..............

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Sau foloseste un drog halucinogen. Oricum, intrebarea pare conceputa sub influenta unei substante. Sau a imaturitatii. Ar fi cazul sa se inteleaga ca acesta este un forum destinat unor probleme serioase si reale. Teribilismul adolescentin are multe alte locuri unde se poate manifesta, nu este cazul sa se intample si aici. Se pare ca lipsa de ocupatie a copiilor si tinerilor este mai severa decat credeam!